HANGADÓ
2006. ÁPRILIS

Bence ping-pong sikerei

Az előző számban beszámoltunk arról, hogy immár negyedik alkalommal jutott be az Országos Asztalitenisz Diákolimpia döntőjébe játékosunk.
     A 2006. január 20-21-én Budaörsön megrendezésre került versenyen végre beért a sok edzésmunka gyümölcse. Sági Bence játékosunk, aki idén harmadik alkalommal vett részt a megmérettetésen, mivel már a váci Boronkay György Műszaki Szakközépiskola tanulója, a Pest megyei csapatot erősítette, és nem kevés szerepe volt abban, hogy a csapat fölényesen nyerte meg a bajnoki címet. Két nagykőrösi lány, egy dunakeszi fiú és Bence voltak a csapat tagjai és a döntőben 3:1 arányban, magabiztos játékkal múlták felül a sok éve legyőzhetetlen Jász-Nagykun-Szolnok megye csapatát. Bence szettveszteség nélkül játszotta végig a napot (minden meccsét 3:0-ra nyerte), ami különösen fényessé teszi az aranyérmet. A másnapi egyéni küzdelmekben az induló 42 játékos közül a hatodik helyen zárt játékosunk, ettől az eredménytől egy kissé csalódottak voltunk, de az eredményhirdetéskor átadott, előző nap kiharcolt aranyérem hamar feledtette csalódottságunkat.